Vuko napisał(a):

|
Rodado warto płacić nie tylko za bramki, ale i za atmosferę jaką wprowadza.
|
To jest gambit który się opłaci o ile awansujemy. Wydaje się że transfer Einthallera odblokował kilku piłkarzy. Chłop błyskawicznie i celnie dogrywa, co na razie totalnie rozbija obrony przeciwnika.
Wygląda na to że tym razem nie chcemy niczego zostawić przypadkowi i budujemy najlepszą możliwą kadrę. I dobrze.
P.S. Jeśli nie awansujemy zanim zadłużymy się po uszy to i tak czeka nas bankructwo. Kontrakt Rodado to kropla w morzu. Nawet sam awans do Ekstraklasy może nie wystarczyć, przez ostatnie trzy sezony akumulowaliśmy po kilkanaście milionów długu, nie licząc odsetek.
Bez awansu czeka nas bankructwo.