Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24802
Stary 21.08.2025, 15:54
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Rodado warto płacić nie tylko za bramki, ale i za atmosferę jaką wprowadza.
To jest gambit który się opłaci o ile awansujemy. Wydaje się że transfer Einthallera odblokował kilku piłkarzy. Chłop błyskawicznie i celnie dogrywa, co na razie totalnie rozbija obrony przeciwnika.

Wygląda na to że tym razem nie chcemy niczego zostawić przypadkowi i budujemy najlepszą możliwą kadrę. I dobrze.

P.S. Jeśli nie awansujemy zanim zadłużymy się po uszy to i tak czeka nas bankructwo. Kontrakt Rodado to kropla w morzu. Nawet sam awans do Ekstraklasy może nie wystarczyć, przez ostatnie trzy sezony akumulowaliśmy po kilkanaście milionów długu, nie licząc odsetek.
Bez awansu czeka nas bankructwo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując