crux.a napisał(a):

|
Odważna teza. Napisz, proszę, ile zarabia Rodado (przyznam, że nie mam pojęcia) i ile według Ciebie powinien maksymalnie zarabiać, żeby to nie było przepłacanie.
|
Tu można spekulować i gdybym ja miał to robić to stawiałbym, że Rodado zarabia 400-500 tys. euro rocznie, a pewnie ma jeszcze jakieś bonusy w kontrakcie(typu za awans, król strzelców, itp.). Dlatego nie opłaca mu się zmieniać klubu w Polsce, bo nikt mu takich pieniędzy nie zaproponuje(Legia, Lech, Raków w ogóle go nie rozważały jako potencjalny transfer). Pewnie też na luzaku dostał 1-2 mln zł za podpis pod nową umową. Gra w wielkim klubie na wypełnionym stadionie i to jeszcze w pięknym mieście. Konkretne kombo. Ale żeby nie było, to piłkarz, który absolutnie na takie warunki zapracował i mu się po prostu należą. Nie ma kontrowersji.