Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Moze mam, na pewno mam spaczone podejscie ale nas oceniaja surowiej niz naszych przeciwnikow. Pamietam jak Jaroch dostal czerwo z Motorem gdzie wedlug przepisow nawet nie faulowal.
Albo kiedy Duda dostal czerwona w Opolu(?) gdzie padal descz, bylo slisko i podczas wslizgu Duda pojechal na dupie. Jeszcze sie probowal ratowac cofajac noge a i tak dostal czerwona. Mimo iz impet byl niewielki.
Tutaj chlop bandycko wchodzi w Rodado i jest zolta. Pamietnika nie prowadze ale takich sytuacji gdzie nas traktuja gorzej nic przeciwnikow bylo w ostatnich latach fhuj. Dosc powiedziec, ze gdyby ilosc bledow sedziowskich byla na poziomie sredniej ligowej to nie spadlibysmy z Ekstraklasy. Trzeba jednak przyznac, ze grabilismy sobie ten spadek od paru sezonow to jednak i tak bysmy sie sportowo utrzymali.