Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30138
Stary 21.08.2025, 14:58
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
https://sport.tvp.pl/88426257/angel-...nowu-bez-formy

a propos kontuzji, niechze ktos z klubu nacisnie pzpn, bo tu juz chodzi o drwalstwo ktore moze komus skonczyc kariere na amen !
Moze mam, na pewno mam spaczone podejscie ale nas oceniaja surowiej niz naszych przeciwnikow. Pamietam jak Jaroch dostal czerwo z Motorem gdzie wedlug przepisow nawet nie faulowal.
Albo kiedy Duda dostal czerwona w Opolu(?) gdzie padal descz, bylo slisko i podczas wslizgu Duda pojechal na dupie. Jeszcze sie probowal ratowac cofajac noge a i tak dostal czerwona. Mimo iz impet byl niewielki.

Tutaj chlop bandycko wchodzi w Rodado i jest zolta. Pamietnika nie prowadze ale takich sytuacji gdzie nas traktuja gorzej nic przeciwnikow bylo w ostatnich latach fhuj. Dosc powiedziec, ze gdyby ilosc bledow sedziowskich byla na poziomie sredniej ligowej to nie spadlibysmy z Ekstraklasy. Trzeba jednak przyznac, ze grabilismy sobie ten spadek od paru sezonow to jednak i tak bysmy sie sportowo utrzymali.
Odpowiedz cytując