Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24799
Stary 21.08.2025, 14:41
Może za aktualną dyspozycję zasuguje bo 7 goli w 5 meczach robi wrażeniem. Ogólnie gościu nadrabia charakterem i charyzmą bo nie przesadzajmy, że 22-23 gole w I lidze są warte tego żeby płacić jak w ektraklasie.

Nie wiem na ile wiarygodna jest ta lista:

Cytat:
Zarobki piłkarzy w PKO BP Ekstraklasie – najlepiej zarabiający piłkarze polskiej ekstraklasy:

Ruben Vinagre (Legia Warszawa) – 399 000 zł/miesiąc;
Mikael Ishak (Lech Poznań) – 348 000 zł/miesiąc;
Darko Churlinov (wypożyczenie, Jagiellonia Białystok) – 302 000 zł/miesiąc;
Sinan Bakis (wypożyczenie, Górnik Zabrze) – 255 000 zł/miesiąc;
Jonatan Braut Brunes (wypożyczenie, Raków Częstochowa) – 232 000 zł/miesiąc;
Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) – 197 000 zł/miesiąc;
Ivi Lopez (Raków Częstochowa) – 188 000 zł/miesiąc;
Bartosz Kapustka (Legia Warszawa) – 174 000 zł/miesiąc;
Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin) – 163 000 zł/miesiąc;
Bartosz Salamon, Antonio Milić, Ali Gholizadeh (wszyscy Lech Poznań) – 151 000 zł/miesiąc.

Poza wymienionymi najlepiej opłacanymi zawodnikami można przyjąć, że kluczowi gracze w polskiej ekstraklasie mogą liczyć na wynagrodzenie rzędu 100 tysięcy złotych miesięcznie.
Ale nie przesadzajmy, że chłop, nawet jako gwiazda Wisły i I ligi zasługuje na top 10-15 zarobków w Polsce. Gdzie na tej liście na prawdę są koty zweryfikowane przez poważną piłkę, z klubów, które grają w europejskich pucharach i walczą o MP. Jeśli to będzie 35-40 bramek w I lidze to ok, jeśli to by było ponad 20 bramek w ekstraklasie to ok.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując