|
Takie pieniądze mu się należą, w zeszłym sezonie ciągnął drużynę za uszy. W tym sezonie też nie spuszcza z tonu.
Nie zdziwiłbym się, gdyby w przypadku awansu, a co za tym idzie prawdopodobnego pozostania Angela w Krakowie, wypełniłby on swój kontrakt w całości.
Ja chętnie widziałbym go w strukturach Wisły po zakończeniu kariery, o ile oczywiście on sam nie będzie chciał wracać do ojczyzny.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|