Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24798
Stary 21.08.2025, 14:38
Takie pieniądze mu się należą, w zeszłym sezonie ciągnął drużynę za uszy. W tym sezonie też nie spuszcza z tonu.

Nie zdziwiłbym się, gdyby w przypadku awansu, a co za tym idzie prawdopodobnego pozostania Angela w Krakowie, wypełniłby on swój kontrakt w całości.

Ja chętnie widziałbym go w strukturach Wisły po zakończeniu kariery, o ile oczywiście on sam nie będzie chciał wracać do ojczyzny.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując