|
chodził słuchawy o blisko 200 tys dla Rodado.. ile w tym prawdy? pewnie się nigdy nie dowiemy, kontrakt byłby kosmiczny, szczególnie na warunki 1 ligowe, ale kto jak kto ale Aniołek na to zasługuje.. zapewne dlatego nikt z ESY go nie wyciągnął, bo większość klubów nie stać, żeby przebić ten kontrakt
|