rafkur napisał(a):

|
Niedawno na twitterze Królewski pisał, że z tymi trzema nowymi jeżeli wypali, budżet płacowy wzrośnie RdR o max 10%. Jeżeli to prawda to uwzględniając podwyżkę Rodado nieźle musiały kosić te gagatki, które odeszły...
|
Colley zostal na mniejszym kontrakcie, a mial wczesniej ekstraklasowy.
Do tego Igbekeme gra za mniejsze pieniadze niz wiosna.