Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24787
Stary 21.08.2025, 11:25
Arked napisał(a):Wyświetl post
I dlatego drużynę, która ma się zgrywać i dobrze grać w piłkę buduje się na tych drugich. Na tych pierwszych można najwyżej otworzyć kram z piłkarzami na jarmarku. Taka smutna prawda. Mimo wszystko mam nadzieje, że nasi młodzi trochę w tej Wiśle pograją, ale historia nie napawa optymizmem.
A ja mam nadzieję że odejdą jak najszybciej za jak największe pieniądze - zanim przyjdą kontuzje i spadki formy. Tak żeby było za co spłacać długi i zapłacić rachunki.
Tegoroczny budżet może być wyższy nawet o 10% od zeszłorocznego, który nie domknął się o jakieś 12 milionów zł.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując