Jaroo1 napisał(a):

|
Różnica jest taka, że na dobrych młodych można zarobić. Na pseudo gwiazdach w wieku powyej 25 lat grajacych w I lidze cieżko już cokolwiek zarobić.
|
I dlatego drużynę, która ma się zgrywać i dobrze grać w piłkę buduje się na tych drugich. Na tych pierwszych można najwyżej otworzyć kram z piłkarzami na jarmarku. Taka smutna prawda. Mimo wszystko mam nadzieje, że nasi młodzi trochę w tej Wiśle pograją, ale historia nie napawa optymizmem.