Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24785
Stary 21.08.2025, 11:02
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Różnica jest taka, że na dobrych młodych można zarobić. Na pseudo gwiazdach w wieku powyej 25 lat grajacych w I lidze cieżko już cokolwiek zarobić.
I dlatego drużynę, która ma się zgrywać i dobrze grać w piłkę buduje się na tych drugich. Na tych pierwszych można najwyżej otworzyć kram z piłkarzami na jarmarku. Taka smutna prawda. Mimo wszystko mam nadzieje, że nasi młodzi trochę w tej Wiśle pograją, ale historia nie napawa optymizmem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując