|
Zjebie, młodzi odchodzą bo mają oferty i karierę przed sobą. Rodado został bo jest przepłacony i ma tyle lat, że już wiele w piłce go nie czeka. A reszty tego szrotu w postaci Jamesa nawet nikt nie chce kupić.
Różnica jest taka, że na dobrych młodych można zarobić. Na pseudo gwiazdach w wieku powyej 25 lat grajacych w I lidze cieżko już cokolwiek zarobić. Ewentualnie jak się trafi taki Rodado jako wyjątek to zarobić można albo go przepłącic zeby dalej tu siedział.
Co ci sie znowu we łbie ujebało i co chcesz teraz udowodnić? Że młody gracz z czasem jak ma do wyboru wyższą ligę i już lepszą kasę albo za rok czy trzy lepszą kasę w tych wyższych ligach to na siłę będzie siedział np w Wiśle? Czy to, że stare kapcie z zagranicy co nic albo wiele w piłce nie osiągnęły mogą te ostatnie 2-4 lata kariery na jako takim poziomie, pograc np w Wiśle bo i tak nic więcej nie wycisną z siebie?
Może powiedz jak z chęcią został w Wiśle Villar i Baena. Oboje przepłaceni, niewarci pieniędzy jakie dostawali. Z czego Villar focha zajebał i w 20 meczach jedną asystę zrobił.
Znowu debilu zbierzesz kilka przypadków wyrywkowo i będziesz .......ił kocopoły. Ogarnij się
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|