wolfy napisał(a):

|
A kto robi zarzut ze sprzedaży zawodników? Tylko najpierw kogoś poza Zwolińskim faktycznie sprzedajmy za pieniądze, a nie procent od następnego transferu jak Kissa. Dowolny procent z zera to nadal zero.
|
Tak, jemu się coś tutaj totalnie pozajączkowało w tym temacie. Ja np. piszę o tym, że mitem jest wiara w rzekomo większe oddanie klubowi wychowanków w dzisiejszych czasach, a on wyskakuje z tym, że teraz gra ich w Wiśle nawet 7

- nawet jakby ich było 11, nie oznacza, to, że któryś nie zachowa się jak Mączyński, Stolarski czy Buksa wysyłając teorię o większym oddaniu klubowi raz wtóry do diabła.
Jak Wisła i Kuziemka dostaną w przyszłości atrakcyjną ofertę, zostanie kiedyś po prostu sprzedamy bez względu na stopień jego "oddania". On myśli, że ktoś ma coś przeciwko temu, że klub na nim wówczas zarobi, tak jak zarobił niegdyś na przykład na odsprzedaży Brleka?
