Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24780
Stary 21.08.2025, 08:32
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ze sprzedaży zawodników żyją kluby w Polsce, w szczególności Amica. Taka jest nasza kolejność dziobania w europejskiej piłce. Więc nie wiem po co ktoś robi z tego zarzut. Zarabia zawodnik, zarabia zespół. Kuchenkorz w tym sezonie w Lidze Europy.

Tu artykuł z 2022:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...nad-200-mln-zl
A kto robi zarzut ze sprzedaży zawodników? Tylko najpierw kogoś poza Zwolińskim faktycznie sprzedajmy za pieniądze, a nie procent od następnego transferu jak Kissa. Dowolny procent z zera to nadal zero.

Dlatego tym bardziej ważni są zmiennicy. Pierwsza solidna oferta za Kuziemkę i zostalibyśmy nagle z jednym skrzydłowym, ktoś wziąłby Kutwę i szukamy naglę stopera w połowie sezonu etc.

Sprzedaż to nasza jedyna szansa na przeżycie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.08.2025 o godz. 08:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując