rafkur napisał(a):

|
Niedawno na twitterze Królewski pisał, że z tymi trzema nowymi jeżeli wypali, budżet płacowy wzrośnie RdR o max 10%. Jeżeli to prawda to uwzględniając podwyżkę Rodado nieźle musiały kosić te gagatki, które odeszły...
|
Fazlagić, Alfaro, Baena, Zwolinski, Kiss, Kiakos, Poletanović ci na pewno za czapkę gruszek nie grali.
Takich Szotów czy Gogóła nie liczę bo to pewnie sporo sporo mniej
Ale jak widać sporo nazwisk odpadło.