Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24770
Stary 20.08.2025, 19:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje wiedzieć czy w ślad za nią idzie polityka finansowa.
Fakt. Biorąc pod uwagę to, co wiemy / czego sie domyślamy o stanie kasy klubowej, możemy się obawiać, że Wisła jako spólka znajduje się właśnie w maniakalnej fazie dwubiegunówki i że na horyzoncie jest ciężka deprecha, czyli krach. Ale całkiem możliwe, że nie wszystko wiemy / źle się domyślamy.

W czym upatrywać nadziei? W frekwencji na meczach domowych, w działaniach Moore'a, w dealu z Szachtarem, w jakiejś tam przychylności Miszalskiego, w czynnikach losowych, ciszy gabinetów, no i może jeszcze w Eurojackpocie.
Odpowiedz cytując