Adryan napisał(a):

|
Szczerze mówiąc przyszedł Omić, przyjdzie Zimmerman i przyjdzie Bozić no i gdzie my ich upchniemy w wyjściowej 11? Zimmerman od razu ma wejść i grać za Kuziemkę albo Duarte? Omić za Carbo albo Dudę? Tak samo Giger za Krzyżanowskiego? Przecież wszystko w tym składzie funkcjonuje fantastycznie, a pamiętajmy i miejmy na uwadze to, że ściągamy najemników niż zawodników oddanych klubowi bądź wychowanków.
|
Ostatnie czym powinnismy sie martwić to ilości wartościowych zawodnikow w kadrze