Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24766
Stary 20.08.2025, 18:23
Adryan napisał(a):Wyświetl post
W metrykę misiu to mi nie zaglądaj, ale no jeszcze 0 pit mnie obowiązuje przez rok akurat, tak tylko piszę, jakby nie patrzeć to teraz mamy bardzo dobrze funkcjonującą drużynę i kolejne wzmocnienia to jeszcze bardziej są w stylu obaw, że strach się bać co to będzie jak im wszystkim na raz będzie tak żarło.
Dzizus, zmusiłeś mnie do tego, żebym przyznał rację wolfy`emu. Chapeau bas
Odpowiedz cytując