Adryan napisał(a):

|
W metrykę misiu to mi nie zaglądaj, ale no jeszcze 0 pit mnie obowiązuje przez rok akurat, tak tylko piszę, jakby nie patrzeć to teraz mamy bardzo dobrze funkcjonującą drużynę i kolejne wzmocnienia to jeszcze bardziej są w stylu obaw, że strach się bać co to będzie jak im wszystkim na raz będzie tak żarło.
|
Dzizus, zmusiłeś mnie do tego, żebym przyznał rację wolfy`emu. Chapeau bas