wolfy napisał(a):

Ile Ty masz lat?
Większość wychowanków wypnie się na klub przy pierwszej lepszej ofercie, jednostki może myślą w kategoriach lojalności - bez względu na narodowość.
Sezon jest długi, kartki, kontuzje, a i forma młodych piłkarzy lubi się nagle załamać. Bez ławki nie zrobi się bezpośredniego awansu.
|
W metrykę misiu to mi nie zaglądaj, ale no jeszcze 0 pit mnie obowiązuje przez rok akurat, tak tylko piszę, jakby nie patrzeć to teraz mamy bardzo dobrze funkcjonującą drużynę i kolejne wzmocnienia to jeszcze bardziej są w stylu obaw, że strach się bać co to będzie jak im wszystkim na raz będzie tak żarło.