Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24764
Stary 20.08.2025, 17:44
Adryan napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc przyszedł Omić, przyjdzie Zimmerman i przyjdzie Bozić no i gdzie my ich upchniemy w wyjściowej 11? Zimmerman od razu ma wejść i grać za Kuziemkę albo Duarte? Omić za Carbo albo Dudę? Tak samo Giger za Krzyżanowskiego? Przecież wszystko w tym składzie funkcjonuje fantastycznie, a pamiętajmy i miejmy na uwadze to, że ściągamy najemników niż zawodników oddanych klubowi bądź wychowanków.
Ile Ty masz lat?
Większość wychowanków wypnie się na klub przy pierwszej lepszej ofercie, jednostki może myślą w kategoriach lojalności - bez względu na narodowość.

Sezon jest długi, kartki, kontuzje, a i forma młodych piłkarzy lubi się nagle załamać. Bez ławki nie zrobi się bezpośredniego awansu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.08.2025 o godz. 17:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując