Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24758
Stary 20.08.2025, 14:52
emjot napisał(a):Wyświetl post
serio?
a ja myślałem że ma kiwać, podawać, centrować i jeszcze wracać pod swoją bramkę

ps. jak marzysz o Adamskim, to lepszy od niego byłby kołek od drzewa wbity w pole karne, gwarantuję, że przy Ertlthalerze miałby więcej goli po centrach z rogu niż napastnik Adamski
Marzą to mi się zupełnie inne rzeczy niż Adamski. Jeśli uważamy, że potrzebujemy wariantu z wysokim napastnikiem to ktoś taki się właśnie nadaje. Robiący liczby w Grodzisku Mazowieckim, gdzie Ertlthalera nie ma. To czy koniecznie potrzebujemy wysokiego napastnika to inna kwestia, bo ja osobiście w ogóle nie jestem zwolennikiem "Papszunizmów" z wysokim napastnikiem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując