As napisał(a):

|
On chyba nie po to by mial przyjsc zeby dryblowac jak Neymar tylko zeby bylo kogo trafic pilka w leb bo nam wzrostu brakuje w przednich formacjach.
|
serio?
a ja myślałem że ma kiwać, podawać, centrować i jeszcze wracać pod swoją bramkę
ps. jak marzysz o Adamskim, to lepszy od niego byłby kołek od drzewa wbity w pole karne, gwarantuję, że przy Ertlthalerze miałby więcej goli po centrach z rogu niż
napastnik Adamski