Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24756
Stary 20.08.2025, 14:11
As napisał(a):Wyświetl post
On chyba nie po to by mial przyjsc zeby dryblowac jak Neymar tylko zeby bylo kogo trafic pilka w leb bo nam wzrostu brakuje w przednich formacjach.
serio?
a ja myślałem że ma kiwać, podawać, centrować i jeszcze wracać pod swoją bramkę

ps. jak marzysz o Adamskim, to lepszy od niego byłby kołek od drzewa wbity w pole karne, gwarantuję, że przy Ertlthalerze miałby więcej goli po centrach z rogu niż napastnik Adamski
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując