pepe72 napisał(a):

Na tym forum roi się od hejterów, ty postanowiłeś napierdalać w bramkarzy.
No, chyba, że masz statystyki tych minięć.
|
Nie no, fakt jest fakt, bramkarza prezentującego adekwatny poziom do potencjału/aspiracji klubu nie potrafimy ściągnąć od lat.
Oczywiście można się w tym doszukiwać także niemałej roli sztabu (bramkarskiego), który w tym zakresie nie za bardzo pomaga (za wyjątkiem właśnie epizodu Kowala), przepisu o młodzieżowcu, ogólnych problemów z obroną czy filozofii "dopóki potrafimy strzelić o 1 więcej niż tracimy jest OK", ale ciężko zaprzeczać faktom - od dawna mamy bramkarzy, dla których osiągnięciem jest regularne utrzymywanie poziomu poprawności, bo jedyne co robią regularnie, to przeplatają dobre mecze jakimiś babolami.