pepe72 napisał(a):

|
Mam wrażenie, że niektórzy na forum to chcieliby Oliviera Khana czy Petera Schmeichela z czasów ich świetności kupić.
|
Niektórzy na forum chcieliby bramkarza, który nie mija się z piłką przy co drugim wyjściu i nie prowokuje niemal w każdym meczu sytuacji dla przeciwnika swoimi kiksami. Żaden z 3 bramkarzy, których mamy odpowiedniego poziomu nie gwarantuje.