pepe72 napisał(a):

Wg Transfermarkt zakończenie kontraktów wygląda następująo:
31 grudnia 2025:
I. Łasicki
B. Jaroch
30 czerwca 2026:
A. Uryga
J. Colley
A. Cziczkan
R. Giger
J. Ikbekeme
B. Talar
R. Mikulec
W. Biedrzycki
M. Carbo
K. Broda
P. Starzyński
D. Olejarka
A. Nikaj
O. Sukeinnicki
K. Skrobański
J. Krzyżanowski
M. Kuziemka
F. Baniowski
Czyli jest z kim negocjować, Kuziemka na pewno ma opcję przedłużenia ze strony klubu.
|
do przedłużenia Baniowski, Mikulec (choć tu jest wątpliwość), mimo wszystko Biedrzycki, może Krzyżan, ale absolutnie nie na boku obrony, bo nawet wczoraj puścił centrę w nasze pole karne
zastanowiłbym się nad Colleyem, Igbe i Carbo
Kuziemka jak pisali wkrótce będzie automatycznie przedłużony
ten Szwajcar niech się najpierw pokaże co potrafi
reszta adios