Ciekawostka dot. nowego programu Młodzieżowiec 2.0.
W nowym programie punktują również zawodnicy wypożyczeni do innych klubów - w naszym przypadku są to Stępak ze Stali Stalowa Wola i Dziedzic z Warty Poznań. Wtedy punktują ze współczynnikiem 0.2.
link
Pod koniec okienka transferowego sztab być może stanie przed wyborem
- Baniowski i Staszak prawdopodobnie mogliby znaleźć chętnych na swoje usługi w 2. lidze - potrzebują gry, a nam daliby punkty do rankingu.
Konkurencja w środku pola wzrosła po transferze Omicia i miejsca dla Staszaka może zabraknąć. Baniowski na ten moment nie dostaje szans od Jopa - jak dojdzie jeden lub dwóch skrzydłowych to łatwiej nie będzie.
Koźmiński wczoraj przebąkiwał o możliwych wypożyczeniach z klubu. Dla mnie faworytami do takich ruchów są Olejarka i Sukiennicki, ale może w klubie popatrzą pod kątem zdobywania dodatkowych punktów w rankingu. W tym roku jest 12 milionów złotych do podziału proporcjonalnie do ilości punktów uzbieranych przez drużyny.