AgresywnyChomik napisał(a):

|
Nie ....a, plac w 11 za wiek plus miliony w przyszłości musi się skończyć mają grać najlepsi.
|
Przecież nie dostał placu za wiek.
W zeszłej rundzie wszedł po słabych meczach Brody, a zszedł po kilku swoich wpadkach (i powrocie Kutwy).
W tej rundzie Broda jest nadal #1 i jak będzie tak grał jak teraz gra to Letkiewicz zagra dopiero w pucharze.
Niezależnie od wszystkiego to musimy wystawić jednego młodzieżowca i na dziś są 3 opcje: bramka-Letkiewicz, lewa obrona/skrzydło-Krzyżanowski i prawy atak-Kuziemka.
Obecnie wchodzą Kuziemka i Krzyżanowski, ale właśnie kupiliśmy zawodników, którzy będą z nimi rywalizować.