|
Najsłabsi w tym meczu okazali się forumowi eksperci, którzy dokonali hurtowego zesrania się przed meczem.
Ale czego oczekiwać od ludzi nie oglądających spotkań albo oglądących je z klapkami na oczach. Wystarczyło poswięcić 45 minut by zobaczyć jakiś występ Znicza, ewentualnie obejrzeć skróty spotkań. Z drużyny, która zajęła 8.(?) miejsce w poprzednim sezonie nie zostało nic.
Znicz jest najsłabszą drużyną ligi, więc grając spokojnie nasz futbol ich punktowaliśmy. Cieszą ładne akcje, ale mnie osobiście najbardziej cieszy przygotowanie fizyczne naszych zawodników. Pressing przez cały mecz - wymiana Zwolińskiego na Ertlthalera to klucz do tak intensywnej gry.
Mam jedno małe marzenie, by do forumowego chórku krzyczącego: "Krzyżanowski słabo gra na lewej obronie, dajmy go na skrzydło" w końcu doszło, że Krzyżanowski u nas gra na skrzydle. Ta formacja, którą widzicie w przedmeczowej grafice lub na flashscorze zmienia się w czasie meczu. W fazie ataku gramy ustawieniem 3-4-2-1 i Jakub pełni rolę skrzydłowego - ostatnie dwa mecze, były bardzo dobre w jego wykonaniu - oby tak dalej.
Spokojnie robimy swoją robotę i oby niedziela była również dla nas.
|