|
Ktoś z kolegów jechał po Lelieveldzie, że ogórek, słabiaki itd. dziś perfekcyjny mecz. Cieszmy się z Omicia Bozicia czy Zimmermana. Zwiększą na pewno konkurencję w drużynie. Grujcić miała mieć miejsce w pierwszej 11 a póki co ława.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|