Markus napisał(a):

Niestety, ale na chwilę obecną pozycja bramkarza należy do najsłabiej obsadzonych jakościowo w Wiśle i wielka szkoda, że w najbliższym czasie się to raczej nie zmieni.
Wracamy w tym elemencie do przeszłości, gdzie wiele razy mieliśmy problemy z powodu zbyt słabych bramkarzy i zaniedbywaliśmy potrzebę pozyskania sensownego golkipera.
|
Na szczęście jest to trend w większości klubów 1 Ligi. A nasi bramkarze jako tako grają chociaż nogami. I to ostatnie jest powodem, dla którego nie szukamy bramkarza wg mnie. Nie chcemy uczyć kogoś od podstaw tego elementu gry, a "rozgrywająch" bramkarzy na rynku jest póki co mało (bo to nowy trend).