Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97601
Stary 19.08.2025, 18:07
Tantal napisał(a):Wyświetl post
No to w przypadku awansu do E-klapy Marc będzie miał 32 lata. Raczej małe szanse na utrzymanie odpowiedniego poziomu przez dłużej niż rok. Bardzo dobrze więc, że już będziemy mieć następcę, i to chyba z poziom wyżej z umiejętnościami
Tak tylko przypominam że z nim w składzie nie przegrywamy, gdzieś nawet o tym był art, to nie jest przypadek że przy nim gra lepiej Duda etc. Gość jest naszym najlepszym graczem środkowej linii, tak wiem że jest Ertlthaler który dał nowy impuls naszej grze z przodu ale to Carbo trzyma wszystko. Jak tylko będzie zdrowy to może na luziku następne 2 lata pograć, taki Modrić ciągle gra
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując