|
Kluczowe jest: "jeśli awansujemy". Nie ma co za wcześnie dzielić skóry na niedźwiedziu, szczególnie mając w pamięci ostatnie sezony, gdzie awans miał być formalnością, a na końcu był tylko płacz i zgrzytanie zębów.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 19.08.2025 o godz. 17:10.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|