Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97596
Stary 19.08.2025, 14:16
To jest transfer pod Ekstraklasę. Podobnie byłoby w przypadku Bozicia.

W czerwcu 2026 będzie ciekawa sytuacja w środku pola. Jeśli awansujemy, to zarówno James, jak i Carbo będą chcieli zostać, czym niekoniecznie będzie zainteresowana Wisła.
Uważam podobnie jak AgresywnyChomik, że Carbo może dostać nowy kontrakt 1+1, ale jego rola w zespole będzie stopniowo maleć i będzie głównie rezerwowym. James myślę, że nie będzie chciał siedzieć na ławce i znajdzie sobie nowy klub.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując