Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97595
Stary 19.08.2025, 14:15
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Fajnie bo to był chyba "pierwszy cel transferowy klubu" Trochę ciasno robi się w środku pola, myślę że James nie będzie przedłużony po tym sezonie a Carbo dostanie 1+1.

Tak czy inaczej czekamy na więcej.
Przede wszystkim nie jest tak że jedynie Carbo może powalczyć siłowo i o górne piłki, a jak wypadnie to piłki będą latały naszym nad głową. Dobrze jest drugi w miarę wyrośnięty środkowy pomocnik.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując