AgresywnyChomik napisał(a):

Fajnie bo to był chyba "pierwszy cel transferowy klubu" Trochę ciasno robi się w środku pola, myślę że James nie będzie przedłużony po tym sezonie a Carbo dostanie 1+1.
Tak czy inaczej czekamy na więcej.
|
Przede wszystkim nie jest tak że jedynie Carbo może powalczyć siłowo i o górne piłki, a jak wypadnie to piłki będą latały naszym nad głową. Dobrze jest drugi w miarę wyrośnięty środkowy pomocnik.