Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.08.2025, 12:52
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Zapraszam . Bytom urocze miasteczko . Stadionik z jedną główną trybuną na około 1000 osób.Święto dla całego województwa lubuskiego, goszcząc tak WIELKI KLUB jak WISEŁKA. Dojazd rewelacja. zjazd z S3 i około 12 km na stadion.
Az tyle miejsc tam maja? Samo miasto liczy 4 tysiące mieszkańców.

Dosc ciekawe losowanie również pod kątem odpadania faworytów. Az 8 z 14 zespołów esa wylosowalo sie wzajemnie.
Odpowiedz cytując