Szneka napisał(a):

|
Zapraszam . Bytom urocze miasteczko . Stadionik z jedną główną trybuną na około 1000 osób.Święto dla całego województwa lubuskiego, goszcząc tak WIELKI KLUB jak WISEŁKA. Dojazd rewelacja. zjazd z S3 i około 12 km na stadion.
|
Az tyle miejsc tam maja? Samo miasto liczy 4 tysiące mieszkańców.
Dosc ciekawe losowanie również pod kątem odpadania faworytów. Az 8 z 14 zespołów esa wylosowalo sie wzajemnie.