Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.08.2025, 12:34
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wyższym poziomem absurdu jest pisanie wbrew ówczesnym słowom naszych działaczy, że piłkarze ci byli sprowadzani do pierwszej drużyny Wisły, a nie stricte do drużyny rezerwowej - właśnie po to, by wówczas doraźnie pomóc w awansie. Wystarczy przeczytać wklejone przeze mnie artykuły.
Jakbyś mógł wskazać gdzie w tych artykułach jest stwierdzenie i kogo konkretnie,że ci piłkarze są ściągani tylko z myślą o 4 ligowych rezerwach.
Odpowiedz cytując