Markus napisał(a):

|
Wyższym poziomem absurdu jest pisanie wbrew ówczesnym słowom naszych działaczy, że piłkarze ci byli sprowadzani do pierwszej drużyny Wisły, a nie stricte do drużyny rezerwowej - właśnie po to, by wówczas doraźnie pomóc w awansie. Wystarczy przeczytać wklejone przeze mnie artykuły.
|
Jakbyś mógł wskazać gdzie w tych artykułach jest stwierdzenie i kogo konkretnie,że ci piłkarze są ściągani tylko z myślą o 4 ligowych rezerwach.