|
Gadajcie ile chcecie, można się spierać czy jak kto lubi jeździć po sobie jak po burych sukach ALE DO URWY NĘDZY NIE ZAŚMIECAJCIE KAŻDEGO TEMATU TYM SAMYM JAŁOWYM SPOREM. Jak chcecie tu udowadniać wyższość zaciągu z zagranicy nad Polakami to chociaż nawiążcie do tematu, czyli do ostatniego meczu.
Pogoń daje przykład, jak poukładać zespół za niewielkie środki i bazując na niedrogich krajowych graczach, prawie nie wyrwali nam zwycięstwa na Reymonta. I nie jest to autorski pomysł jednego trenera, nie jest fanaberia bogatego właściciela tylko dobrze ogarnięty klub, mimo, że z głębokiej prowincji. Nie jest to też pomysł na zabijanie futbolu a la Puszcza. Chłopaki grają naprawdę ładną piłkę. Jeśli zagrają w tym stylu całą rundę to wartałoby się przyjrzeć kilku ich zawodnikom, na czele z takim Adamskim.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
|