Patryko napisał(a):

Przy SFG przeciwnika płacimy za relatywnie niski skład pierwszej drużyny.
Osobną kwestią jest sens bronienia SFG w systemie 1v1 w meczach z drużynami takimi jak Pogoń, gdzie większość zawodników to drągale 190+. Co w pojedynku z takim typem 1v1 ma zrobić taki Duda czy Igbekeme, to chyba tylko Jop wie. Może wypadałoby na tego typu drużyny wymyślić coś innego?
|
Nasza kalkulacja w takich meczach jest taka, że mamy strzelić więcej bramek niż przeciwnik. Nie dostosowujemy się pod przeciwnika tylko narzucamy swój styl gry. I to wszystko będzie działać, jeśli nie będziemy absurdalnie nieskuteczni.