Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24715
Stary 19.08.2025, 08:41
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Musi przyjść napastnik. Nie można grać wiecznie w ustawieniu z jednym napastnikiem. Być może coś się wydarzy w tej kwestii. Carbo ma już swoje lata ten gosc z Austrii ma pewnie go zastąpić z czasem.
Ale to chyba żaden problem skoro jak sam pisałeś jeden jest poza kadrą od lutego a drugi bez liczb i gra ogony?
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując