Merkury napisał(a):

|
Musi przyjść napastnik. Nie można grać wiecznie w ustawieniu z jednym napastnikiem. Być może coś się wydarzy w tej kwestii. Carbo ma już swoje lata ten gosc z Austrii ma pewnie go zastąpić z czasem.
|
Ale to chyba żaden problem skoro jak sam pisałeś jeden jest poza kadrą od lutego a drugi bez liczb i gra ogony?