Patryko napisał(a):

Po tym co gra Krzyżanowski po roku rzeźbienia formy w Primaverze, chyba jednak więcej dałaby mu (Buksie) wtedy gra na poziomie Ekstraklasy.
Pozostaje oczywiście otwarte pytanie: czy Buksa w sezonie spadkowym grałby w podstawowym składzie? Moim zdaniem dostawałby swoje szanse, a jeśli by się tutaj nie wybił, to po co mu transfer na zachód?
|
Zdajesz sobie sprawę że to jego zawód? Transfer na zachód to w pierwszej kolejności o wiele lepsze pieniądze.
Możliwe że z Buksą w ataku spadlibyśmy sezon wcześniej więc dla nas też lepiej że poszedł.