Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16732
Stary 18.08.2025, 20:12
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Po tym co gra Krzyżanowski po roku rzeźbienia formy w Primaverze, chyba jednak więcej dałaby mu (Buksie) wtedy gra na poziomie Ekstraklasy.
Pozostaje oczywiście otwarte pytanie: czy Buksa w sezonie spadkowym grałby w podstawowym składzie? Moim zdaniem dostawałby swoje szanse, a jeśli by się tutaj nie wybił, to po co mu transfer na zachód?
Zdajesz sobie sprawę że to jego zawód? Transfer na zachód to w pierwszej kolejności o wiele lepsze pieniądze.

Możliwe że z Buksą w ataku spadlibyśmy sezon wcześniej więc dla nas też lepiej że poszedł.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując