wolfy napisał(a):

Błaszczykowski i Lewandowski mieli mentalność, talent i trafili na Kloppa.
Czas pokazał że młody Buksa talentu nie miał. Opowieści jak to by się u nas rozwinął - ludzie, a kto się u nas rozwinął w tamtym okresie? Plewka, Gruszkowski, Starzyński, Młyński, Wachowiak?
Serio pytasz gdzie jest lepsze szkolenie - u nas czy w Genoi?
|
Po tym co gra Krzyżanowski po roku rzeźbienia formy w Primaverze, chyba jednak więcej dałaby mu (Buksie) wtedy gra na poziomie Ekstraklasy.
Pozostaje oczywiście otwarte pytanie: czy Buksa w sezonie spadkowym grałby w podstawowym składzie? Moim zdaniem dostawałby swoje szanse, a jeśli by się tutaj nie wybił, to po co mu transfer na zachód?