Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16730
Stary 18.08.2025, 18:54
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
teraz to juz tajkie tam pi*dolenie i tworzenie historii alternatywnej

ja jednak mówie że talent był (jest?)

bo jeszcze jak miał 13-14 to tutaj na forum (polecam odkopać posty) osoby które śledzą naszych gówniaków pisały że lepszy od Adama etc

a debiut w Esie wcale zły nie był, nawet załadował śliczną bramkę ile miał wtedy lat 15? 16?

tego nie da sie zrobić będąc kołkiem

potem został zepsuty czyja to wina nie wiem
A moim zdaniem debiut i parę meczów i te ładne bramki miał fajne i świadczące o potencjale, a po covidzie coś się bardzo zepsuło.
Ten poziom który pokazywał przed odejściem to nawet w Wiśle na ławce nie byłby potrzebny bo to był poziom paralityka bez szybkości, koordynacji no i znikła gdzieś ułożona noga, którą można było oddawać mierzone strzały w światło bramki.
Teraz siedzi na ławie bo pewnie jest cienki. (nie oglądam extraklasy). Czy jeszcze zdoła zostać ligowcem choć na 10 goli w sezonie? Oczywiście nie wiem.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 18.08.2025 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując