Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

teraz to juz tajkie tam pi*dolenie i tworzenie historii alternatywnej
ja jednak mówie że talent był (jest?)
bo jeszcze jak miał 13-14 to tutaj na forum (polecam odkopać posty) osoby które śledzą naszych gówniaków pisały że lepszy od Adama etc
a debiut w Esie wcale zły nie był, nawet załadował śliczną bramkę ile miał wtedy lat 15? 16?
tego nie da sie zrobić będąc kołkiem
potem został zepsuty czyja to wina nie wiem
|
A moim zdaniem debiut i parę meczów i te ładne bramki miał fajne i świadczące o potencjale, a po covidzie coś się bardzo zepsuło.
Ten poziom który pokazywał przed odejściem to nawet w Wiśle na ławce nie byłby potrzebny bo to był poziom paralityka bez szybkości, koordynacji no i znikła gdzieś ułożona noga, którą można było oddawać mierzone strzały w światło bramki.
Teraz siedzi na ławie bo pewnie jest cienki. (nie oglądam extraklasy). Czy jeszcze zdoła zostać ligowcem choć na 10 goli w sezonie? Oczywiście nie wiem.