|
Musi przyjść napastnik. Nie można grać wiecznie w ustawieniu z jednym napastnikiem. Być może coś się wydarzy w tej kwestii. Carbo ma już swoje lata ten gosc z Austrii ma pewnie go zastąpić z czasem.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 18.08.2025 o godz. 19:40.
|