Witalis napisał(a):

|
Ja bym proponował najpierw zająć się awansem, a potem myśleć o ekstraklasie, bo jak na razie od lat kopiemy się po czołach w I lidze.
|
Na szczęście zespół budowany jest inaczej.
Przychodzą zawodnicy, którzy nadają się na 1 ligę i nie trzeba będzie się ich pozbyć po awansie.