|
Może miał talent, może nie, ale wolfy pisał wtedy, że brylancik, a teraz pisze, że beztalencie. Tak że proponuję więcej życzliwości, mniej pyskówki do rozmówców.
Buksa nie miał szansy pokazać czegokolwiek po powrocie z podkulonym ogonem (jak Kapustka), ponieważ wyjechał tak wcześnie, że za mało umiał, za mało ten talent rozwinął. Następnie nie udał się wyjazd, więc było czego pokazywać po powrocie.
|