Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16725
Stary 18.08.2025, 14:33
Waszmościowie, Wy tu gadu-gadu o Buksie, a tymczasem były Wiślak, Jesús Imaz, dołączył do elitarnego grona zdobywców stu bramek w Ekstraklasie, dołączając tym samym do grona takich piłkarzy jak Brożek, Kmiecik, Reyman oraz Żurawski.

Przyznam szczerze, że mnie cieszy, iż kariera Jesúsa tak się potoczyła, zwłaszcza pamiętając jego początki u nas. Pamiętam jego pierwsze spotkania w naszych barwach, gdy piłka odskakiwała mu od nogi, a i setkę potrafił nieźle spartolić. W sumie jego przypadek jest dobrą lekcją, że w hiszpańskich niższych ligach można wyłuskać takie perełki, ale również przemawia za tym, aby piłkarza nie skreślać po niezbyt udanym początku w klubie.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując