|
Markusie, ja poproszę wyliczenie, ilu Polaków, a ilu obcokrajowców było w drużynach, które awansowały z I ligi do ekstraklasy w ostatnich pięciu latach. Poproszę wyliczenie: totalnie, drużynami, krajami, latami, uśrednione i mediany. Tylko w ten sposób możesz obalić tezę, że Polacy są w I lidze lepsi od obcokrajowców, a nawet Hiszpanów.
|