|
teraz to juz tajkie tam pi*dolenie i tworzenie historii alternatywnej
ja jednak mówie że talent był (jest?)
bo jeszcze jak miał 13-14 to tutaj na forum (polecam odkopać posty) osoby które śledzą naszych gówniaków pisały że lepszy od Adama etc
a debiut w Esie wcale zły nie był, nawet załadował śliczną bramkę ile miał wtedy lat 15? 16?
tego nie da sie zrobić będąc kołkiem
potem został zepsuty czyja to wina nie wiem
|