Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16724
Stary 18.08.2025, 13:40
teraz to juz tajkie tam pi*dolenie i tworzenie historii alternatywnej

ja jednak mówie że talent był (jest?)

bo jeszcze jak miał 13-14 to tutaj na forum (polecam odkopać posty) osoby które śledzą naszych gówniaków pisały że lepszy od Adama etc

a debiut w Esie wcale zły nie był, nawet załadował śliczną bramkę ile miał wtedy lat 15? 16?

tego nie da sie zrobić będąc kołkiem

potem został zepsuty czyja to wina nie wiem
Odpowiedz cytując