wolfy napisał(a):

|
Nie ma żadnych RACJONALNYCH przesłanek że mógłby się rozwinąć.
|
Oczywiście, tylko zadaj sobie pytanie - gdzie miałby lepsze warunki do rozwoju, grając u nas jeszcze rok-dwa (wtedy jeszcze w Ekstraklasie), czy kopiąc z dziećmi w Primaverze?
Razem z tatkiem wykonali skok na kasę (chociaż śmiem wątpić, że w tej Genoi dostał jakiś niewyobrażalnie dobry kontrakt), co najprawdopodobniej będzie rzutować na całej jego karierze. Krótkoterminowo być może zyskali, długoterminowo najprawdopodobniej zawalili chłopakowi karierę.