grogoriogreg napisał(a):

Mateusz Lis, nasz ostatni, ogarniający bramkarz, w weekend wybronił 11stkę w meczu przeciwko Fenerbahce (w doliczonym czasie gry, strzelał Talisca).
(...)
|
Polecam odkopać posty z 2019 roku jak Lis miał bramkę u nas, jaki tu leciał hejt na niego.