Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16715
Stary 18.08.2025, 07:44
a mlodszy Buksa widze nie podnosi sie juz nawet z lawki w Katowicach.

Mysle, ze nastepny kontrakt to juz bedzie w 1 albo drugiej lidze ale raczej w drugiej.
Odpowiedz cytując