Patryko napisał(a):

|
Trudno nazwać Sukiennickiego "głębią składu" przy jego aktualnej formie. "Pierwszym rezerwowym" to on obecnie jest tylko i wyłącznie z powodu braku alternatyw. Jeśli ci nowi skrzydłowi potrafią prosto kopnąć piłkę, to Sukiennicki raczej długo u nas nie powącha murawy.
|
Skoro on wszedł, a nie Baniowski to jak najbardziej jest to opcja rezerwowa. Przypominam, że rozsypały się nam boki obrony w ciągu baraży i pierwszego miesiąca ligi. Więc prawie mecz po meczu.
Być może nam się transfery sprawdzą, ale w każdym klubie jest jakiś niewypał. Poza tym jeszcze z nami nie trenowali.